środa, 1 sierpnia 2018

Znowu rocznicaOstatnio z okazji rocznicy bloga narobiłem tu trochę obietnic bez pokrycia. Nie chcę powtarzać tego błędu w tym roku. Nie chcę się też tłumaczyć, czemu jeszcze nie ma tego czy tamtego, bo wymagałoby to introspekcyjno-autobiograficznego babrania się, a bardzo nie lubię tego robić. Napiszę więc tylko szczerze, że ciężko mi powiedzieć, co będzie się tu w najbliższych miesiącach pojawiało i jak często. O nowych wpisach będzie się można dowiedzieć przez RSS, powiadomienia mejlowe (linki po lewej) albo przez twittera


4 komentarze:

 1. Super jakby ukazał się wpis o antynataliźmie i filozofii Emilia Ciorana.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O antynatalizmie może coś napiszę, skończyłem niedawno książkę Benatara, ale Cioran? Mało o nim wiem, a to, z czym miałem do czynienia, nie zrobiło na mnie dobrego wrażenia, takie jakieś stękanie i jęczenie wolne od argumentu.

   Usuń
  2. ogólnie dzięki za prowadzenie bloga, bo zawsze miło poczytać logiczne, sensowne argumenty i wnioski z nich płynące w Internecie, gdzie jest to rzadkością.

   jak już się to pojawiło, to też mam nadzieję, że pojawi się wpis o książce 'Better Never To Have Been' Benatara, bo pomimo że nie zgadzam się co do jej głównego argumentu (o asymetrii istnienia-nieistnienia), to mimo wszystko wywarła na mnie spory wpływ.

   Usuń
 2. Cokolwiek będzie, pięknie dziękuję za wszystkie rzeczy (w wielu punktach arcyciekawe), które były dotychczas.

  OdpowiedzUsuń